Extra Tutoriály, Instrukce a
Aktualizace pro Video

Někdy se věci, které ukážu ve videu, změní + jsou tam některé věci, které by trvaly příliš dlouho ukázat v hlavním videu. Na této stránce přidávám další návody a aktualizace pro video.

Demo stránka

Stáhnout demo stránku

Abych vám ukázal, jak se v Elementoru vytváří stránka, vytvořil jsem ukázkovou stránku, na které ji můžete velmi dobře vidět. Pokud si to chcete vyzkoušet, můžete si to stáhnout zde

Převedené šablony

Další informace o převedených šablonách

Někdy dochází k chybám při převodu starých šablon na model kontejneru.V tomto videu vám ukážu nejtypičtější chyby a jak je vyřešit. Ukazuji také některá pokročilá nastavení, která je obecně zajímavé sledovat.

Play Video
Play Video

Header

Jak sestavit navigaci a záhlaví

V tomto videu vám ukážu, jak vytvořit navigaci pomocí wordpressu a jak upravit celé záhlaví pomocí customizátoru (tedy s tématem)

Extra tip

Pokud chcete mít logo

V tomhle krátkém videu vám ukážu, jak získat skvělé logo za přibližně $5 z Fiverru.

Play Video
Play Video

Header

Jak vytvořit zápatí (a záhlaví) pomocí Elementoru

V tomto videu vám ukážu, jak používat elementor a plugin Elementor Header & Footer Builder na vytvoření zápatí a případně záhlaví s elementorem

Play Video

Keep it updated

OceanWP updated it's recommended plugins

When I made the video, OceanWP recommended Elementor, OceanExtra and a few other plugins when you installed the theme. We used that recommendation to install the plugins.

Now OceanWP changed it’s recommendations.

We need to install the following plugins:

  1. Ocean Extra
  2. Elementor
  3. Envato Elements

You have to install them now by hovering over plugins, clicking on add new and then searching for the plugins. There you can click on install and then on activate for each one.

A je to